Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zestawy natryskowe - forma i kolorPrysznic to idealne rozwiązanie do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości. Uwielbiamy go, ponieważ pozwala wykreować nowoczesną przestrzeń, a jednocześnie oferuje wysoki komfort kąpieli. Orzeźwiający, krótki natrysk pod masującym strumieniem wody? A może kąpiel w strugach deszczu? To wszystko jest dziś możliwe dzięki zaawansowanym rozwiązaniom prysznicowym, które przyciągają wzrok swoją oryginalną formą i kolorem.


Strefa prysznica to przestrzeń multifunkcjonalna. Może zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników łazienki. To także rozwiązanie lubiane przez architektów, które daje im wiele możliwości aranżacyjnych – od klasycznych, zamykanych kabin narożnych, po modele typu walk-in pozbawione drzwi. Podobnie zróżnicowana może być armatura przeznaczona do pryszniców.  Dostępne zestawy natryskowe oferują rozwiązania z wyborem siły strumienia wody, a także opcją deszczowni. Posiadają również możliwość regulacji wysokości natrysku, jak i jego pozycji. Szeroka gama kształtów oraz interesująca kolorystyka, wśród której obok klasycznego chromu znajdziemy czerń, biel czy odcienie złota sprawiają, że każdy z nas może zadecydować, jak będzie wyglądać jego wymarzona strefa prysznica.


Wybierz wzór i kolor

Ferro proponuje wiele ciekawych rozwiązań przeznaczonych do prysznica. To nie tylko zestawy z rączkami prysznicowymi, ale również efektowne połączenia z deszczowniami. Szczególnie te ostatnie kojarzone są z wyjątkowo relaksującą kąpielą. Rzeczywiście – rozmiary deszczowni sięgające 20x30 cm lub o średnicy 30 cm pozwalają w pełni korzystać z odprężającej siły wody.

Wśród prysznicowych nowości znajdziemy zestawy natryskowe Wizard Square Pro oraz Wizard Pro. To modne rozwiązania w matowej czerni, które różnią się od siebie kształtem deszczowni i rączki. Zestawy wyróżnia wyjątkowy design deszczowni SLIM oraz 3-funkcyjna rączka prysznica.

Zwolennikom najnowszych trendów aranżacyjnych z pewnością spodoba się zestaw natryskowy przesuwny Rillo w kolorze jasnego złota. Idealnie będzie wyglądał z kolekcją armatury Fiesta Bright Gold. Rillo posiada okrągłą rączkę z trzema rodzajami strumienia: deszcz, masaż i mieszany, dzięki którym zadbamy nie tylko o relaks, ale i np. masaż spiętych mięśni. A ci, którzy poszukują  rozwiązań w klasycznym chromie, mogą wybrać zestaw natryskowy z deszczownią Coppa (dostępny także w matowej czerni). To klasyczny w formie zestaw, wyposażony w innowacyjny system automatycznego usuwania kamienia wapiennego. Mniejsza deszczownia sprawia, że można go z powodzeniem zamontować nawet w kabinie prysznicowej o niewielkich rozmiarach.Prysznic w wersji eko


Natryskowe propozycje Ferro od lat wyróżnia dbałość o ekologię i świadome podejście do oszczędzania wody. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań, jak regulatory ceramiczne, ograniczniki przepływu wody, napowietrzacze czy sterowanie jednouchwytowe. Wszystkie one efektywnie wpływają na zmniejszenie ilości wylewanej podczas kąpieli wody. Znajdziemy je w bateriach i natryskach sygnowanych logo VerdeLine.


Nowe zestawy Kanto Black VerdeLine oraz Vitto Black VerdeLine wyróżniają się prostym, eleganckim wzornictwem. Mają też bardzo modne, satynowe wykończenie w kolorze czarnym. Kanto Black VerdeLine ma prostokątną deszczownię o wymiarach 20x30 cm, rączkę natrysku z trzema rodzajami strumienia i praktyczną półkę na kosmetyki. Vitto Black VerdeLine to natomiast rozwiązanie ze zintegrowaną baterią prysznicową. Posiada deszczownię o wymiarach 20x20 cm oraz 1-funkcyjną rączkę natrysku.

Kąpiel w kabinie natryskowej często kojarzy się z krótkim, oszczędnym prysznicem. Tak naprawdę jest to jednak idealna opcja także do dłuższych, relaksujących kąpieli – szczególnie jeśli wybierzemy zestaw natryskowy z deszczownią.
FERRO www.ferro.pl
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <