Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AGD/RTV

Idealne loki dzięki lokówkom BLAUPUNKT
Lokówki zostały wyposażone w powłokę ceramiczną wzbogaconą turmalinemi olejkiem arganowym, dzięki czemu  stworzenie nowoczesnej i gładkiej stylizacji zajmuje zaledwie kilka minut.

Czytaj więcej...

 

10 Konsoli PlayStation 5 Digital do wygrania!W Media Expert trwa konkurs, w którym uczestnicy mogą wygrać aż dziesięć Konsoli PlayStation 5 Digital. Podstawowym warunkiem udziału w zabawie jest zakup doładowania Sony PlayStation Network w sklepach stacjonarnych lub na MediaExpert.pl. Konkurs trwa do 31 stycznia 2023 r.

Czytaj więcej...

Mocny soundbar LS180 w ofercie BLAUPUNKTModel LS180 został wyposażony w moduł Bluetooth, który umożliwia zarówno podłączenie urządzenia do telewizora, jak również na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z innych urządzeń Bluetooth, takich jak smartfony i tablety. To umożliwia słuchanie swoich ulubionych utworów w zupełnie innej jakości dźwięku, bowiem LS180 zapewnia nietuzinkowy dźwięk w całym paśmie częstotliwości...

Zastosowane w LS180 złącze HDMI, posiadające kanał zwrotny ARC, pozwala na podłączenie soundbara do telewizora i uzyskanie najlepszej jakości przesyłania danych w obu kierunkach, włączając w to sterowanie. Dzięki temu regulując głośność pilotem od telewizora możemy jednocześnie zwiększyć poziom głośności soundbara.

Czytaj więcej...

Nagrzewnice dołączają do portfolio marki BLAUPUNKT


Nagrzewnice elektryczne marki BLAUPUNKT to efektywne urządzenie grzewcze, które w sezonie jesienno-zimowym znajdą swoje zastosowanie w wielu miejscach tj. sklepy, warsztaty, hale, magazyny, garaże lub w trakcie remontu. Te przenośne urządzenia nie wytwarzają spalin, są więc bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska i spełnią swoją rolę w miejscach, w których mamy problem z dobrą wentylacją.

Czytaj więcej...

Najlepsze oferty na Black Friday w MediaMarktOd wielu dni trwa szaleństwo zakupów z okazji Black Friday, a to popularne święto handlu zyskuje kolejnych fanów tanich zakupów. Nic dziwnego, bo kto nie chciałby kupić wymarzonych produktów w znacznie obniżonych cenach? Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza elektronika użytkowa, a sklepy MediaMarkt już teraz oferują setki produktów w wyjątkowych cenach. Wielki finał w piątek, 25 listopada.

Czytaj więcej...

Nagrzewnica TEH21 marki PRIME3 niezbędna w okresie jesienno-zimowymNagrzewnica elektryczna TEH21 marki PRIME3 o mocy 2000 W, posiadająca samo restartujący termostat (68°C) to urządzenie, które umożliwia efektywne ogrzanie powierzchni roboczej do 25 m2.

Czytaj więcej...

Media Expert dla biznesu. Uproszczony i wygodny leasing od pierwszego dnia działalnościBłyskawiczne rozpatrzenie wniosku i minimum formalności – to główne atuty opracowanego przez Media Expert i PKO Leasing rozwiązania dla przedsiębiorców. W przypadku większości rodzajów prowadzenia działalności, o finansowanie w formie leasingu można ubiegać się już od pierwszego dnia działalności firmy, a jego przyznanie nie ogranicza indywidualnej zdolności kredytowej nabywcy.  Dla wielu przedsiębiorców leasing stanowić będzie korzystniejszą alternatywę wobec tradycyjnych form kredytowania zakupów. Z rozwiązania może skorzystać dowolna firma oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <