Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AGD/RTV

MediaMarkt otwiera 10 sklepów po remoncieSieć z elektronika użytkową MediaMarkt intensywnie odnawia swoje sklepy, w celu zapewnienia lepszych doświadczeń zakupowych klientów. W ostatni weekend miało miejsce reotwarcie aż 10 marketów.

Czytaj więcej...

 

Bądź gotowy na nadchodzące lato z wentylatorem BLAUPUNKT


Wentylatory służą do cyrkulacji powietrza i zapewniają ochłodę w upalne dni. Model APF301 marki BLAUPUNKT przyniesie ukojenie, a jego użytkowanie jest bardzo intuicyjne, a co za tym idzie także komfortowe. Zasilanie akumulatorowe korzystać z wentylatora wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych, a odrobina ochłody jest na wagę złota. Pod namiotem, podczas odpoczynku w plenerze lub biesiadowania na łonie natury. Wentylator ten sprawdzi się także jako urządzenie biurkowe urządzenie, które może działać zasilane przez kabel USB.

Czytaj więcej...

Komfort perfekcyjnie gładkiej skóry każdego dniaMaszynka do golenia MSR502 marki BLAUPUNKT ujarzmi nawet najbardziej bujny zarost, a przy tym zapewni Ci komfort i precyzję golenia.

Czytaj więcej...

Piła szablasta CR5010 BLAUPUNKT - idealny pomocnik w pracach ogrodowych


Akumulatorowa piła szablasta CR5010 to idealne narzędzie do pracy zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Model CR5010 umożliwia łatwą zmianę ostrzy, dzięki systemowi SDS, który nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Długość skoku wynosi 13 mm, co zapewnia szybkie i płynne cięcie. Piła radzi sobie z drewnem o grubości do 28 mm.

Czytaj więcej...

Zadbaj o ogród z nożycami do żywopłotu GHT61 matki PRIME3


Nożyce do żywopłotu GHT61 marki PRIME3 - nasz sekret idealnie przyciętego żywopłotu

Nożyce do żywopłotu, które ujarzmią nawet najgęstszy zagajnik, a przy tym są lekkie i przyjemne w manewrowaniu? Oto GHT61– potężny sprzymierzeniec w walce o perfekcyjny wygląd przydomowego ogrodu!

Czytaj więcej...

Maszynka do włosów HCS502 - Twój osobisty barber w zasięgu rękiMetamorfoza fryzury bez wychodzenia z domu? Oto maszynka do włosów i trymer HCS502 w jednym – niezawodne narzędzie, które łączy w sobie moc, precyzję i łatwość użytkowania.

Czytaj więcej...

Piękny uśmiech z nową szczoteczką soniczną DTS711 BlaupunktSzczoteczka soniczna to idealny wybór dla całej rodziny dbającej o należytą higienę ustną. Szczególnie polecana jest ona osobom noszącym aparaty ortodontyczne, bowiem doskonale penetruje ona przestrzenie międzyzębowe.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <