Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AGD/RTV

Koc elektryczny SHT21 PRIME3 - idealny na chłodne wieczoryKoce elektryczne wykorzystywane są głównie jesienią i zimą, gdy po powrocie ze spaceru natychmiast potrzebujemy przyjemnego ciepła, które rozgrzeje nasze ciało. Koc elektryczny SHT21 marki PRIME3, dzięki mocy 80 W, nie tylko szybko nas rozgrzeje, ale pomoże się także zrelaksować i ukoić bóle mięśni.

Czytaj więcej...

 

Piecze, smaży, grilluje - frytkownica beztłuszczowa AFD802WH marki BLAUPUNKTWielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa AFD802WH marki BLAUPUNKT to innowacyjne urządzenie kuchenne, którego główną zaletą jest wykorzystanie zaawansowanej technologii przepływu wirowego gorącego powietrza, która pozwala na smażenie, pieczenie, grillowanie i gotowanie w sposób zdrowszy i bardziej efektywny, szybszy i zdecydowanie bardziej równomierny niż tradycyjnymi metodami.

Czytaj więcej...

Koce grzewcze w ofercie marki PRIME3Koce elektryczne wykorzystywane są głównie jesienią i zimą, gdy po powrocie ze spaceru natychmiast potrzebujemy przyjemnego ciepła, które rozgrzeje nasze ciało.

Czytaj więcej...

Solidny młynek do kawy FCM501 w ofercie BLAUPUNKTBez względu na to, czy chcesz przygotować espresso, kawę w ekspresie przelewowym lub inne rodzaje wariacji z kawą w roli głównej, młynek FCM501 o mocy do 200 W pozwoli na uzyskanie idealnej grubości mielenia. Wytrzymałe, płaskie żarna i ponad trzydzieści różnych ustawień kontrolujących stopień zmielenia, zapewniają równomierną ekstrakcję i pozwalają zachować pełny smak i aromat kawy.

Czytaj więcej...

Podwójny Bezprzewodowy Mikrofon VHF AWM22DB PRIME3 już w ofercie


Zarówno odbiornik, jak i oba mikrofony, wyposażony jest w akumulator litowy o pojemności 18650 mAh 3,7 V, który pozwala na pracę mikrofonów przez około 8 godzin ciągłego użytkowania.

Czytaj więcej...

Mikrofon przewodowy ACM11 w ofercie marki PRIME3


Dzięki mikrofonowi przewodowemu ACM11 doświadczysz niezrównanej czystości dźwięku. Czułość urządzenia-75 ± 2 dB przy 1 kHz sprawia, że każdy niuans Twojego głosu lub instrumentu jest rejestrowany z precyzją, dzięki czemu Twoja publiczność usłyszy każdy szczegół.

Czytaj więcej...

System Audio z Bluetooth i karaoke APS91 "THUNDER" w portfolio PRIME3Kluczem do przygotowania dobrej imprezy w domu lub w ogrodzie jest bezsprzecznie odpowiednio dobrana muzyka i oświetlenie. Zabawa przy dźwiękach płynących z głośnika APS91 na pewno wprawi wszystkich uczestników imprezy w przyjemny nastrój.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <