Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WYPOSAŻENIE KUCHNI

Ferro: Czarne baterie w kuchniCzerń jest jednym z najmodniejszych kolorów wykorzystywanych do aranżacji wnętrz – także kuchennych. Nie kojarzy się już z zimnym, ponurym klimatem. Wręcz przeciwnie, jest synonimem elegancji, ponadczasowości i spontaniczności. Poznajcie czarne baterie kuchenne firmy FERRO.

Czytaj więcej...

Dwie odsłony nowoczesnej kuchniMożna by powiedzieć: dwie „twarze” loftu. Jedna surowa, wyrazista – jak na czerpiący inspiracje z hal fabrycznych industrial przystało. Druga – łagodna, bliska subtelnemu scandi.

Czytaj więcej...

Baterie kuchenne w atrakcyjnych kolorachW intensywnych lub stonowanych barwach, złote, srebrne, czarne i w odcieniu starego brązu – można wybierać w kolorach baterii zlewozmywakowych. Uzupełnią aranżację albo ją nieco odmienią.

Czytaj więcej...

Oszczędne baterie z linii ActiveSeria baterii Active firmy Franke, powstała z myślą o wygodzie oraz oszczędzaniu wody i energii. Ich prosty design skrywa maksimum funkcji.

Czytaj więcej...

Czy płyta gazowa jest bezpieczna?
Wiele osób obawia się zamontowania w kuchni płyty gazowej ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Czy faktycznie jest się czego obawiać i płyty tego typu rzeczywiście są dużo bardziej ryzykowne? Co trzeba wziąć pod uwagę kupując płytę gazową? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy w tym artykule! Zapraszamy do lektury, rozwiewamy wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa płyt gazowych!

Czytaj więcej...

Kuchnia z jadalniąNiezależnie od metrażu, jakim dysponujemy, miejsce na jadalnię powinno się zawsze znaleźć w domu. Gdzie? Na przykład w kuchni. Minęły czasy, gdy jadalnia musiała być osobnym pomieszczeniem. Do stworzenia jadalnianej aranżacji wystarczą w zasadzie dwa elementy – stół i odpowiednia ilość miejsca, by wygodnie usiąść do posiłku.

Czytaj więcej...

Kolory baterii zlewozmywakowychKolor ma znaczenie. Także w przypadku baterii zlewozmywakowych. Dyskretny i stonowany – wtopi się w otoczenie. Wyrazisty i odważny – doda charakteru, podkreśli lub zupełnie odmieni dotychczasowy styl kuchni.

Czytaj więcej...

Jaki zlewozmywak wybrać do kuchni?Zlewozmywaki różnią się wielkością, liczbą komór i ich kształtem, materiałem, z którego są wykonane, sposobem montażu. Wybór jest więc ogromny. Podpowiadamy, jak się w tym połapać i na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej...

Podkategorie

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <