Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

W ŁAZIENCE

Kolory w łazienceKolory mają moc. Wpływają na nastrój, samopoczucie, potrafią odmienić styl wnętrz. Odpowiednio dobrane mogą relaksować albo pobudzać do działania.

Czytaj więcej...

 

W ażurowym świetleAżurowe elementy zagościły w łazienkowych aranżacjach, wnosząc w nie lekkość i delikatność. Przyjemnie rozpraszają światło i potrafią pięknie przeobrazić wnętrze.

Czytaj więcej...

Czarno-białe łazienkiNajsilniejszy barwny kontrast – czerni i bieli – nie wychodzi nigdy z mody. Bo te dwa kolory, dwa przeciwieństwa, idealnie ze sobą harmonizują. Co jest jeszcze fascynującego w tonacji black & white? Można szafować proporcjami tych dwóch doskonałych barw. Wszystko zależy od preferowanego stylu i naszej fantazji. Wystarczy spojrzeć na przykładowe aranżacje.

Czytaj więcej...

Łazienka jak z Orient ExpressuOrient Express wciąż inspiruje – nie tylko pisarzy i twórców filmowych, ale też projektantów wnętrz. Aranżacje łazienkowe nawiązujące do legendarnego pociągu pozwalają cieszyć zmysły luksusem oraz kunsztem wykonania każdego detalu.

Czytaj więcej...

Uniwersalne akcesoria łazienkoweAkcesoria łazienkowe pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną. Najbardziej ponadczasowe i uniwersalne są modele o oszczędnej formie i stonowanej kolorystyce. Możemy być pewni, że dopasują się do każdego stylu i wystroju.

Czytaj więcej...

Rzeźba w łazience LaufenTo ozdoby tworzą atmosferę w przestrzeni, przyciągają uwagę, łącząc estetykę i funkcję. Szczególnie jeśli to są stylowe dodatki Home z materiału idealnego do łazienki jaką jest ceramika. Czego można chcieć więcej?

Czytaj więcej...

Ekologiczne pryszniceŻycie zgodnie z zasadami eko stało się dla wielu filozofią, która kieruje ich codziennymi wyborami. I słusznie – natura zasługuje na jak najlepsze traktowanie. Kupujemy rozważniej, segregujemy śmieci, wsiadamy na rower, a w łazience montujemy prysznic. Najlepiej taki, który zapewni komfortową kąpiel i pomoże oszczędzić wodę.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <