Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Elektryczne poduszki, maty i prześcieradła rozgrzewające od PRIME3SHP31

Rozgrzewająca poduszka elektryczna SHP21 marki PRIME3 równomiernie rozprowadza ciepło po wybranej partii ciała, tak aby wspomóc je, gdy bolą mięśnie lub wróciliśmy zziębnięci z dworu. Wielkość poduszki 45 x 40 cm sprawia, że można ją przykładać w dowolne miejsce i poczuć ukojenie i odprężenie w szyi, karku, plecach.


Poduszka SHP31 została wykonana z przyjemnego w dotyku poliestru. Posiada ona przełącznik, umieszczony na łatwym w obsłudze pilocie, do wyboru jednego z 4 poziomów grzania (40°C, 50°C, 55°C, 60°C). Jeśli ułożysz ją w swoim łóżku i zdarzy Ci się zasnąć – poduszka, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, wyłączy się po 90 minutach pracy.

Moc 100 W sprawia, że poduszka rozgrzewająca SHP31 bardzo szybko się nagrzewa.

Poszewkę poduszki można prać w pralce, co dopełnia komfortu jej użytkowania.

Ten model to gwarancja relaksu, odprężenia i ciepła w zimne dni, kiedy kubek gorącego napoju nie wystarcza!

SHP32Rozgrzewająca poduszka elektryczna SHP32 marki PRIME3 równomiernie rozprowadza ciepło po wybranej partii ciała, tak aby wspomóc je, gdy bolą mięśnie lub wróciliśmy zziębnięci z dworu. Wielkość poduszki 45 x 40 cm sprawia, że można ją przykładać w dowolne miejsce i poczuć ukojenie i odprężenie w szyi, karku, plecach, a specjalne otwory w pokrowcu umożliwiają umieszczenie w nich zziębniętych stóp lub dłoni, co zdarza się często z chłodne, zimowe dni.
Poduszka SHP32 została wykonana z przyjemnego w dotyku poliestru. Posiada ona przełącznik, umieszczony na łatwym w obsłudze pilocie, do wyboru jednego z 4 poziomów grzania (40°C, 50°C, 55°C, 60°C). Jeśli ułożysz ją w swoim łóżku i zdarzy Ci się zasnąć – poduszka, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, wyłączy się po 90 minutach pracy.

Moc 100 W sprawia, że poduszka rozgrzewająca SHP32 bardzo szybko się nagrzewa.

Poszewkę poduszki można prać w pralce, co dopełnia komfortu jej użytkowania.

Ten model to gwarancja relaksu, odprężenia i ciepła w zimne dni!

SHP41Pojedyncze prześcieradło elektryczne SHP41 marki PRIME3 w rozmiarze150 x 80 cm jest niezastąpione w zimne noce, gdy chcielibyśmy zawsze kłaść się do nagrzanego łóżka i cieplutkiej pościeli.

Prześcieradło wyposażono w regulację temperatury, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru pięciu jej ustawień ((40°C, 50°C, 55°C, 60°C).

Prześcieradło SHP41 posiada timer, który pozwala na ustawienie jego pracy od 1 aż do 12 godzin.

W utrzymaniu czystości pomoże łatwo zmywalny materiał, z którego prześcieradło zostało wykonane.

SHP51Podwójne prześcieradło elektryczne SHP51 marki PRIME3 w rozmiarze 160 x 140 cm jest niezastąpione w zimne noce, gdy chcielibyśmy zawsze kłaść się do nagrzanego łóżka i cieplutkiej pościeli. Każda osoba może regulować temperaturę swojej części prześcieradła za pomocą dwóch osobnych sterowników.
Prześcieradło wyposażono w regulację temperatury, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru dwóch jej ustawień w zakresie 50°C i 60°C.

Jeśli ułożysz je w Waszym łóżku i zdąży Wam się zasnąć – poduszka, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, wyłączy się po 90 minutach pracy.

Moc 120 W sprawia, że prześcieradło elektryczne SHP51 bardzo szybko się nagrzewa.

W utrzymaniu czystości pomoże łatwo zmywalny materiał, z którego prześcieradło zostało wykonane.

SHP21Elektryczna mata rozgrzewająca  SHP21 marki PRIME3 to idealny wynalazek na chłodne dni i ból lub spięcie mięśni. Sprawdzi się ona zawsze wtedy, gdy potrzebne nam jest dodatkowe ciepło lub gdy w zimowe wieczory chcemy wskoczyć wprost do cieplutkiego łóżka.

Mata SHP21 została wykonana z przyjemnego w dotyku poliestru. Posiada ona przełącznik, umieszczony na łatwym w obsłudze pilocie, do wyboru jednego z 4 poziomów grzania (40°C, 50°C, 55°C, 60°C). Wielkość poduszki 30 x 50 cm sprawia, że możesz nią bez problemu okryć bolące lub zziębnięte miejsce na swoim ciele. Można użyć jej na kark, na barki lub na większe partie takie jak plecy lub nogi.  Jeśli ułożysz ją w swoim łóżku i zdarzy Ci się zasnąć – mata, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, wyłączy się po 90 minutach pracy.

Moc 100 W sprawia, że mata bardzo szybko się nagrzewa.

Po dołączeniu kontrolera matę można uprać ręcznie.

Model maty rozgrzewającej SHP21 to gwarancja relaksu, odprężenia i ukojenia dla bolących mięśni!

PRIME3 / 2N-Everpol
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <