Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Łazienkowe inspiracjeMa być komfortowa i nowoczesna. Musi też cieszyć oko, by z przyjemnością się w niej zaczynało i kończyło dzień. Oto cztery przykładowe aranżacje, którymi można się zainspirować, urządzając łazienkę.

Czytaj więcej...

Baterie ścienne do łazienki
Mimo zmieniających się trendów baterie ścienne nadal są bardzo popularne. Bo też tradycyjny sposób montażu nie oznacza rezygnacji z nowoczesności. Są to urządzenia na miarę XXI wieku – świetnie zaprojektowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyposażone w nowinki technologiczne.

Czytaj więcej...

Nowocześnie i z umiaremWe współczesnych wnętrzach króluje nowoczesny, prosty styl. Wzorowany na modernizmie, stawia na pierwszym miejscu funkcjonalność i umiar w środkach. Kolekcja armatury ZICCO marki FERRO jest świetnym wyborem do łazienek zaprojektowanych w tym nurcie.

Czytaj więcej...

Retro klimaty w łazienceW czym tkwi urok retro? Może w tym, że pozwala nam wybrać ulubioną konwencję z przeszłości, abyśmy umieli – niejako przenosząc się w czasie – jak najpełniej się zrelaksować, wyciszyć, uwolnić od zgiełku codzienności.

Czytaj więcej...

Nowocześnie pod prysznicemPod względem popularności prysznic już dorównał wannie. Wpłynęły na to bez wątpienia nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania stosowane w strefach natrysku.

Czytaj więcej...

Kompleksowe wyposażenie łazienki - wybierz swoją FiestęUrządzanie łazienki to nie lada wyzwanie. Wybór odpowiedniego wyposażenia, okładzin i materiałów wykończeniowych może przyprawić o zawrót głowy. Rozwiązaniem jest sięganie po całościowe serie ceramiki czy armatury. Doskonałym przykładem kolekcji idealnie dopasowującej się do różnych stylów i potrzeb jest Fiesta od firmy FERRO.

Czytaj więcej...

Złoto, błysk i marmur w łazienceNatura jest doskonałym projektantem, wystarczy spojrzeć na marmur: mlecznobiały, szary lub czarny, z cieniowaniem i charakterystycznymi żyłkami. Już sam w sobie jest dekoracyjny. A co dopiero, gdy zestawimy go ze złotem!

Czytaj więcej...

Loftowe łazienkiWnętrza loftowe inspirowane pofabryczną architekturą z roku na rok zyskują swoich zwolenników. Właściwe stylowi industrialnemu proste formy, surowe materiały i stonowana paleta kolorów świetnie odnajdują się bowiem w różnych domowych pomieszczeniach. Także w łazienkach. Jakie baterie sprawdzą się w loftowych projektach?

Czytaj więcej...

Podkategorie

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <