Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI i RYNEK

Roca oddała do użytku pierwszy na świecie elektryczny piec tunelowy do produkcji ceramiki sanitarnejGrupa Roca jako pionier branży wprowadziła pierwszy na świecie elektryczny piec tunelowy do produkcji ceramiki sanitarnej. W ten sposób Roca stanie się pierwszym światowym graczem, który posiada zakład produkujący ceramikę sanitarną o zerowej emisji netto. Inwestycję przeprowadzono dzięki współpracy z producentem specjalistycznych pieców – firmą Keramischer OFENBAU.

Czytaj więcej...

Grupa Roca ogłasza zmiany w polskim zarządzie i powołuje nowego Dyrektora ZarządzającegoPo 25 latach kariery w Grupie Roca Pan Jacek Różycki – obecny Dyrektor Zarządzający Roca w Polsce przekaże z dniem 1 stycznia 2024 stery Markowi Słaboniowi.

Czytaj więcej...

Rewolucja solarna - twoja własna elektrowniaPrzyszłością energetyki są instalacje solarne – nie tylko panele fotowoltaiczne, ale także elementy architektoniczne budynków, takie jak gonty solarne, okna czy specjalne elewacje. Energetyka będzie jak internet – całkowicie rozproszona – twierdzi Mariusz Biechowski założyciel OZE Biomar, jednego z liderów rynku fotowoltaiki w Polsce. Sprzyjają temu zarówno regulacje unijne jak i spadające ceny technologii. Największym wyzwaniem stanie się zagospodarowanie nadmiaru zielonej energii, przesył i właściwe zarządzanie jej obiegiem.

Czytaj więcej...

Grupa Roca przejęła niemiecką markę premium Alape- Grupa Roca rozszerza ofertę produktów łazienkowych
- Alape pozostanie producentem, oferującym markę premium
- Producent Alape będzie kontynuował własną strategią biznesową i marki

Czytaj więcej...

Czym jest dom inteligentny i jakie ma zalety?„Inteligentny dom” i „smart home” to frazy odmieniane przez wszystkie przypadki. Kontrola oświetlenia, ogrzewania, systemów bezpieczeństwa, klimatyzacji czy nawiewników odbywa się poprzez zintegrowane w sieci urządzenia. Jakie są zalety tego typu rozwiązania? Poznaj największe plusy domów inteligentnych!

Czytaj więcej...

Program "Voucher 2500 zł na zakup laptopa dla nauczyciela" dostępny w Media ExpertMedia Expert uruchomił atrakcyjną ofertą dla nauczycieli w ramach Programu „Laptop dla Nauczyciela”. To inicjatywa Ministerstwa Cyfryzacji, której głównym założeniem jest wsparcie w procesie digitalizacji polskiej edukacji, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie kształcenia dzieci i młodzieży oraz ułatwienie realizacji wymagających, codziennych obowiązków każdego nauczyciela. Media Expert zaleca korzystanie z ofert wyłącznie sprawdzonych sprzedawców.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <