Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI i RYNEK

Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy CerradGrupa Cerrad znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu "Diamenty Miesięcznika Forbes" 2023.

To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego nie jest łatwe.

Czytaj więcej...

Stawiamy na innowacje, rozwój i edukacjęBostik Polska jest bez wątpienia liderem w produkcji nowoczesnych preparatów do uszczelniania, klejenia i rozwiązań do podłóg. Ponad stuletnia tradycja zobowiązuje, a firma śmiało podąża wytyczoną od dekad ścieżką rozwoju opartego na wprowadzaniu innowacyjnych produktów, przemyślanym podejściu do biznesu, a także wsparciu merytorycznym partnerów biznesowych i edukacji użytkowników na co dzień korzystających z oferty Bostik.

Czytaj więcej...

Cerrad Czempionem zrównoważonego rozwojuKonkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej. Co roku nagradzane są firmy, które odważnie wychodzą na globalny rynek, podejmują ryzyko inwestycji, tworzą innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej...

Cerrad: Kolejna edycja szkoleń dla Wykonawców za namiWielu przeszkolonych i zadowolonych uczestników, fachowa wiedza i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Cerradzi zakończyli jesienny cykl z wielkim sukcesem!

Czytaj więcej...

Cerrad i La Mania Home z premierą filmu promocyjnego podczas Targów Cersaie w BoloniiWłochy od lat kojarzą się ze sztuką, najlepszym designem, rzemiosłem i miejscem, do którego ściągają artyści, producenci, projektanci, firmy i inwestorzy z całego świata. W zeszłym tygodniu to właśnie Włochy były gospodarzem inspirującego wydarzenia, które na kolejne miesiące ukształtuje trendy w szeroko pojętej branży wnętrzarskiej – zwłaszcza ceramicznej i łazienkowej.

Czytaj więcej...

Cersaie 2022 - prawdziwe święto nowoczesnego wzornictwaMichał Anioł, Botticelli, Armani, Versace - Włochy od lat kojarzą się ze sztuką, najlepszym designem, rzemiosłem i miejscem, do którego ściągają artyści, producenci, projektanci, firmy i inwestorzy z całego świata. W zeszłym tygodniu to właśnie Włochy były gospodarzem inspirującego wydarzenia, które na kolejne miesiące ukształtuje trendy w szeroko pojętej branży wnętrzarskiej – zwłaszcza ceramicznej i łazienkowej. Na targach Cersaie, bo o nich mowa, nie zabrakło marki Cerrad, która w tym roku przygotowała dla odwiedzających prawdziwą wzorniczą ucztę.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <