Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

MEBLE

GAP PRO - kolekcja nieskończonych możliwościDobrze dobrane i przemyślane pod względem funkcjonalności meble łazienkowe, to najlepszy sposób na łazienkę, w której wszystko jest zawsze pod ręką. Poznajcie kolekcję Gap PRO, w której każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od tego, czy urządza niewielką przestrzeń dla singla czy wielofunkcyjne wnętrze dla kilkorga domowników.

Czytaj więcej...

Kuchnia widziana oczami salonu

Otwarta kuchnia czy aneks kuchenny to coraz częstszy widok w polskich domach i mieszkaniach. Projektując je nie możemy już tylko myśleć o kuchennej ergonomii czy efektywnej zabudowie. Kuchnia staje się częścią całej strefy dziennej, spójrzmy więc na nią oczami salonu. Co zobaczymy? Albo też: czego nie chcielibyśmy widzieć?

Czytaj więcej...

Meble Ella Roca - postaw na pełną życia zieleńWiosna inspiruje do zmian. Miejsce zimowej szarości zastępuje bujna zieleń mieniąca się odcieniami w promieniach słońca. Jest w nas więcej życia. Ten stan chcielibyśmy zachować na dłużej, także w naszych wnętrzach. Idealnym rozwiązaniem będzie zaproszenie do nich koloru zielonego.

Czytaj więcej...

Zajc Kuchnie - modne jasne drewno w kuchni

Filozofia slow life i bliski kontakt z naturą są antidotum na przyśpieszony rytm współczesnego świata i wszechobecną technologię. Wytchnienie od zgiełku miasta daje przytulna atmosfera domu, w którym nie tracimy kontaktu z naturą. Do jego wnętrza śmiało wracają naturalne materiały, kolory i rośliny. Współczesne budynki często posiadają wielkoformatowe okna dające wnętrzu oddech. Niekiedy też dom przenika się z ogrodem lub tarasem tak, że trudno wyznaczyć między nimi granicę. Trend ten nie omija również kuchni, do której śmiało wraca motyw drewna.

Czytaj więcej...

Dodatki z drewna - wspólny mianownik różnych stylówOd dawna powtarza się, by na dodatki patrzeć jak na sezonowe, łatwe do zmiany dekoracje. Nie ma w tym nic złego, jednak nawet w tym przypadku przydaje się neutralna baza, która nie tylko jest dobrym tłem dla naszych ulubionych skarbów – np. biżuterii, kwiatów czy zdjęć, ale i pasuje do wnętrz w niemal każdym stylu. Co wybrać? Bezsprzecznie w tej roli drewniane dodatki nie mają sobie równych.

Czytaj więcej...

Meble łazienkowe Meva - dobra tradycja Antado

Nową propozycją w katalogu mebli łazienkowych Antado jest Meva - szafki z motywem fali na frontach, które łączą tradycyjną formę ze współczesnymi rozwiązaniami użytkowymi.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <