Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

MEBLE

Dodatki z drewna - wspólny mianownik różnych stylówOd dawna powtarza się, by na dodatki patrzeć jak na sezonowe, łatwe do zmiany dekoracje. Nie ma w tym nic złego, jednak nawet w tym przypadku przydaje się neutralna baza, która nie tylko jest dobrym tłem dla naszych ulubionych skarbów – np. biżuterii, kwiatów czy zdjęć, ale i pasuje do wnętrz w niemal każdym stylu. Co wybrać? Bezsprzecznie w tej roli drewniane dodatki nie mają sobie równych.

Czytaj więcej...

Zajc Kuchnie - modne jasne drewno w kuchni

Filozofia slow life i bliski kontakt z naturą są antidotum na przyśpieszony rytm współczesnego świata i wszechobecną technologię. Wytchnienie od zgiełku miasta daje przytulna atmosfera domu, w którym nie tracimy kontaktu z naturą. Do jego wnętrza śmiało wracają naturalne materiały, kolory i rośliny. Współczesne budynki często posiadają wielkoformatowe okna dające wnętrzu oddech. Niekiedy też dom przenika się z ogrodem lub tarasem tak, że trudno wyznaczyć między nimi granicę. Trend ten nie omija również kuchni, do której śmiało wraca motyw drewna.

Czytaj więcej...

Kuchnia widziana oczami salonu

Otwarta kuchnia czy aneks kuchenny to coraz częstszy widok w polskich domach i mieszkaniach. Projektując je nie możemy już tylko myśleć o kuchennej ergonomii czy efektywnej zabudowie. Kuchnia staje się częścią całej strefy dziennej, spójrzmy więc na nią oczami salonu. Co zobaczymy? Albo też: czego nie chcielibyśmy widzieć?

Czytaj więcej...

Meble łazienkowe Meva - dobra tradycja Antado

Nową propozycją w katalogu mebli łazienkowych Antado jest Meva - szafki z motywem fali na frontach, które łączą tradycyjną formę ze współczesnymi rozwiązaniami użytkowymi.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <