Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Kompleksowa wiedza o podłogach w jednym miejscu - UZIN Nawigator podłogowyZ myślą o profesjonalnych wykonawcach podłóg firma Uzin Utz stworzyła nową aplikację UZIN Nawigator Podłogowy. Nowa platforma specjalistycznej wiedzy, dostępna na stronie firmy lub w postaci oprogramowania na urządzenia mobilne, pozwala łatwo, szybko i z każdego miejsca wygenerować szczegółowe zalecenia montażowe w systemach UZIN.


W czasach natłoku informacji pochodzących z różnych źródeł, fachowa wiedza staje się coraz cenniejszym zasobem. Dotyczy to zwłaszcza tak wąskiej specjalizacji, jaką jest wykonawstwo podłóg. W tej branży każde niedociągnięcie może skutkować defektami estetycznymi, obniżoną trwałością okładzin lub nawet utratą kluczowych właściwości użytkowych. Zastosowane produkty i technologie muszą być każdorazowo dobierane do konkretnej sytuacji montażowej i sposobu użytkowania danego pomieszczenia. Obiekty komercyjne, przemysłowe czy mieszkalne – firma Uzin Utz dostarcza dopasowane rozwiązania z każdym z tych obszarów, oferując przy tym doradztwo – w formie zdalnej lub na żywo na placu budowy. Uzupełnieniem usług doradczych jest konfigurator podłóg UZIN Nawigator podłogowy, z którego można skorzystać na stronie internetowej firmy lub na własnym smartfonie, po pobraniu aplikacji mobilnej ze sklepu Apple App Store lub Google Play Store. Intuicyjna aplikacja umożliwia tworzenie indywidualnych układów warstw z użyciem produktów marki UZIN, gwarantując przy tym zgodność z wymogami technicznymi i najnowszym stanem wiedzy.

Pomoc w montażu podłóg na kliknięcie

Z pomocą nowego nawigatora podłogowego można samodzielnie w kilku prostych krokach wygenerować zalecenia montażowe dowolnego rodzaju posadzek. Wystarczy wybrać rodzaj podłoża i okładziny, a następnie wybrać dodatkowe opcje związane np. z wielkością obciążeń, szybkością montażu czy rozwiązaniami przyjaznymi środowisku. Należy również wprowadzić grubość warstwy masy samopoziomującej i powierzchnię oraz ewentualnie cechy szczególne okładziny. Zgromadzone w aplikacji dane obejmują wszystkie dostępne na rynku rodzaje okładzin podłogowych i zawierają zalecenia przygotowane przez ekspertów z firmy Uzin Utz. Daje to pewność, że wykonana na ich podstawie podłoga spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wygenerowanych instrukcji lub bardziej złożonych problemów montażowych, użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z funkcji szybkiego wyszukiwania ekspertów technicznych firmy Uzin Utz w najbliższej okolicy. Firmy wykonawcze mogą ponadto personalizować zalecenia montażowe, aby je później wysłać bezpośrednio do klienta. W tym celu należy dodatkowo wprowadzić dane kontaktowe i logotyp firmy.

Wirtualny doradca Uzin na smartfonie

Nowa aplikacja firmy Uzin została zaprojektowana nie tylko jako profesjonalna baza wiedzy, lecz przede wszystkim jako wirtualny doradca, który jest zawsze pod ręką i dostarcza potrzebnej wiedzy w czasie rzeczywistym. Oprócz konfiguratora podłóg oprogramowanie zostało wyposażone na przykład w wyszukiwarkę hurtowni materiałów budowlanych. Dzięki temu bez względu na miejsce wykonywania zlecenia, zawsze można odnaleźć najbliższego dystrybutora produktów marki UZIN. Nie trzeba już tracić czasu na żmudne przeszukiwanie Internetu czy transportować potrzebnych materiałów na duże odległości. Wszystko to sprawia, że aplikacja zapewnia pełny dostęp do kompleksowej wiedzy, służąc pomocą także w praktycznych kwestiach – związanych nie tylko z projektowaniem podłóg, lecz także planowaniem kolejnych kroków roboczych. Dzięki niej codzienna praca wykonawców podłóg może stać się znacznie przyjemniejsza i efektywniejsza.

Aplikację UZIN Nawigator
podłogowy można przetestować na stronie: https://pl.uzin.com/obsluga/cyfrowy-asystent-uzin-app


Producent: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica, https://pl.uzin.com/***
UZIN UTZ. TWOJA PODŁOGA. NASZA PASJA.
UZIN UTZ z siedzibą w Ulm zatrudnia ponad 1,300 pracowników i osiągnęła w 2020 roku obrót 383.6 miliona euro w całej grupie. Firma zajmuje liderską pozycję w dziedzinie rozwoju i produkcji wyrobów oraz maszyn przeznaczonych do jastrychów, podłóg, płytek i parkietów. Oferowane przez nas systemy produktów chemii budowlanej obejmują przygotowanie podłoża i montaż okładzin podłogoiwych, jak również wykończenie i pielęgnację powierzchni. Nasze produkty są opracowywane i produkowane przez firmy wchodzące w skład grupy i oferowane na całym świecie pod markami UZIN, WOLFF, PALLMANN, arturo, codex i Pajarito, które zdobyły międzynarodowe uznanie. Dla naszej istniejącej od 111 lat rodzinnej firmy świat podłóg jest prawdziwym powołaniem. Od zawsze wspieraliśmy i nadal będziemy nadal wspierać montażystów, wykonawców i architektów. Więcej informacji na stronie: www.uzin-utz.com

UZIN UTZ

 

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <