Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Innowacyjny system spłukiwania Silent Flush LAUFENŁazienka staje się przestrzenią coraz bardziej komfortową i wchodzącą w idealne interakcje ze swoimi użytkownikami. Marka LAUFEN zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego proponuje im produkty, które odpowiadają na ich aktualne potrzeby. Jednym z nich jest Silent Flush. To innowacyjna technologia spłukiwania toalet, która zapewnia wyjątkowo ciche, a zarazem efektywne mycie wnętrza misy.


Cisza we współczesnym świecie staje się towarem deficytowym, a coraz częściej głośno mówi się o zjawisku smogu akustycznego. Hałas ma wymierny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego coraz bardziej cenimy miejsca, w których możemy skorzystać z dobrodziejstwa ciszy. Jednym z nich jest przestrzeń domu, którą chętnie wyposażamy w niegenerujące nadmiernego hałasu pralki, zmywarki czy odkurzacze. LAUFEN wpisuje się w ten trend, proponując toalety z ultracichym systemem spłukiwania Silent Flush.Cicho, jeszcze ciszej

Technologia cichego spłukiwania Silent Flush oparta jest na odpowiedniej budowie wnętrza bezkołnierzowej miski WC. Woda kierowana jest tu przez kanał wylotowy umieszczony w tylnej ściance toalety, wprowadzając wodę w silny wir kołowy. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo ciche, a jednocześnie bardzo skutecznie czyści wnętrze misy WC. Co ważne, wewnętrzne zmiany konstrukcyjne nie wpływają na zmianę toalety z zewnątrz - to wciąż doskonały design i szwajcarska jakość.

Precyzyjne prowadzenie wody generuje mniej hałasu - zarówno tego unoszącego się w powietrzu, jak również tego przenoszonego przez ciała stałe. To dlatego w budynkach wielorodzinnych czy hotelach nocą często można słyszeć dźwięk spłukiwanej toalety. LAUFEN zadbał także o ten problem. Miski WC z systemem Silent Flush oferowane są bowiem w zestawie ze specjalnymi podkładkami dźwiękochłonnymi. W ten sposób spełniają nawet podwyższone wymagania w zakresie ochrony przed hałasem. Takie toalety są praktycznie bezszelestne!Wyższy komfort spłukiwania


Dzięki przemyślanej konstrukcji Silent Flush, dynamiczny wir wody spłukuje toaletę bardzo dokładnie i efektywnie. Oznacza to łatwiejsze czyszczenie toalety i mniejsze uwalnianie się aerozoli podczas spłukiwania. Aerozole to najmniejsze cząsteczki unoszące się w cieczy, które zwykle są wyrzucane podczas spłukiwania toalety. Dostają się w ten sposób do powietrza w pomieszczeniu, a następnie skraplają się w postaci cienkiej warstwy wody wokół toalety. Zastosowanie Silent Flush pozwala na ograniczenie tego zjawiska. Toaleta wyposażona w system wciąga bowiem większość aerozoli do syfonu podczas odprowadzania wody.

100% ceramiki, 0% plastiku

Wiedza i doświadczenie specjalistów LAUFEN zaangażowanych w stworzenie innowacyjnej technologii Silent Flush sprawiły, że cały system wykonany został z ceramiki sanitarnej. Całkowicie wyeliminowaliśmy stosowanie plastikowych elementów wspomagających spłukiwanie oraz ograniczających wypływ wody. Rozwiązanie tworzy doskonale gładką i łatwą w utrzymaniu czystości powierzchnię. Eliminuje również niehigieniczne przestrzenie występujące między ceramiką a plastikowym ogranicznikiem wody, który jest stosowany w tradycyjnych toaletach bezkołnierzowych.

Nowa technologia Silent Flush będzie stopniowo wprowadzana do kolejnych modeli toalet z oferty LAUFEN. Już dziś możemy natomiast wybrać wyposażoną w nią miskę WC z linii Kartell LAUFEN. To produkt o wyjątkowym designie, dostępny w kilku kolorach i pochodzący z rozbudowanej kolekcji, w której znaleźć można elementy do kompleksowego wyposażenia łazienki. Teraz może być w niej nie tylko pięknie, ale również wyjątkowo cicho.

LAUFEN
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <