Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Meble łazienkowe Meva - dobra tradycja Antado

Nową propozycją w katalogu mebli łazienkowych Antado jest Meva - szafki z motywem fali na frontach, które łączą tradycyjną formę ze współczesnymi rozwiązaniami użytkowymi.


Seria Meva nawiązuje do klasycznych, stojących  serii z oferty Antado takich jak Prima, Novella, czy Amareno. Kolekcje, przez wiele lat będące podstawą oferty producenta, w katalogu 2016 w większości ustąpiły miejsca Mevie. Powiew nowoczesności, jaki wniosła do tradycyjnych form Antado ta seria, jest dla producenta impulsem do kontynuacji tej drogi.

Meva to kolekcja klasyczna, w odświeżonym ujęciu. Z poprzednich serii czerpie to, co estetycznie najlepsze, a przy tym jest nowoczesna technologicznie i użytkowo. Udogodnienia takie jak prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania ułatwiają codzienne korzystanie z szafek, a w efekcie finalnym ponoszą komfort użytkowania mebli i przedłużają ich żywotność.

Meble wykonane zostały z wysokiej jakości lakierowanego MDF (fronty) w połączeniu z lakierowaną płytą meblową (boki). Przy właściwym użytkowaniu i niedopuszczaniu do trwałego kontaktu z wodą, meble łazienkowe Antado na długo pozostają trwałe i eleganckie.

Szafki podumywalkowe w kolekcji Meva dostępne są w dwóch atrakcyjnych szerokościach: 65 i 80 cm (mniejsza ma drzwi skrzydłowe, w większej drzwi skrzydłowe zestawiono z szufladami). Do wyboru są także dwa rozmiary słupków: wysoki, bardzo pojemny, dostępny jest z półkami, natomiast mniejszy, oprócz półek zamykanych skrzydłowymi drzwiami, ma także płynnie zamykaną szufladę, której wysokość dostosowana jest do przechowywania kosmetyków w wysokich pojemnikach.

Estetykę kolekcji Meva determinuje rysunek fali widoczny na froncie szafek. Motyw fali powiela także ceramiczna umywalka, której przód naśladuje charakterystyczne „wygięcie" grzbietu fali.
Na dynamiczną kompozycję bryły mebla ma wpływ także rodzaj zastosowanych uchwytów - niewielkie chromowane gałki są neutralne estetycznie, a jednocześnie bardzo eleganckie.

Niespodzianką są nóżki zastosowane w szafkach Meva: dwie przednie to klasyczne chromowane walce, tylne to finezyjne podpory, przedłużające bok mebla.
Tradycyjna estetyka oraz uniwersalne wykończenie (biały lakier połysk) sprawiają, że meble Meva odnajdą się nie tylko w klasycznie zaprojektowanych wnętrzach. Zainteresowanie rynku nową kolekcją wskazuje na to, że Meva szybko rozwinie skrzydła w ofercie Antado.

W kolekcji Meva dostępne są:
- szafka podumywalkowa 65 cm, z dwojgiem otwieranych drzwi, wymiary: 60x34,7x81 cm,
- szafka podumywalkowa 80 cm (2 drzwi + 2 szuflady), wymiary: 75x34,7x81 cm
- umywalka ceramiczna biała 65 oraz 80 cm,
- regał wysoki 185,5 cm z półkami, z dwojgiem otwieranych drzwi, wymiary: 34,5x34,8x185,5 cm
- regał niski 112 cm (drzwi+szuflada), wymiary: 34,5x35,6x112 cm


NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <