Reklama

 • Font size:
 • Decrease
 • Reset
 • Increase

Instalujesz lub projektujesz instalacje sanitarne? Weź udział w akcji "Lunch z Wavin"11 marca ruszyła druga edycja akcji „Lunch z Wavin”. W tym roku promocja skierowana jest zarówno do instalatorów, jak i projektantów wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Wystarczy zakupić  lub zaprojektować  instalację z użyciem wskazanych przez organizatora produktów Wavin, aby otrzymać kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Pula nagród jest ograniczona, a zatem… nie warto zwlekać!


Nowa odsłona akcji promocyjnej „Lunch z Wavin” rozpoczęła się 11 marca 2024 r. i potrwa najpóźniej do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród (kodów promocyjnych na zakup posiłków przez Pyszne.pl). Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem w ubiegłym roku, dlatego organizator – Wavin Polska – postanowił ją kontynuować, ale tym razem poszerzając zasięg uczestnictwa. Tegoroczna promocja „Lunch z Wavin” skierowana jest zarówno do instalatorów, jak i do projektantów.

Kampania wspierająca akcję prowadzona będzie m.in. w mediach społecznościowych i na stronach organizatora, a celem akcji jest promocja wybranych produktów i systemów Wavin*. Instalatorzy są nagradzani za faktury zakupowe, a projektanci za projekty instalacji z użyciem wybranych produktów Wavin.

Lunch z Wavin – jak to działa?

# INSTALATORZY
Aby wziąć udział w akcji „Lunch z Wavin”, instalator powinien wypełnić formularz i przesłać fakturę o łącznej wartości minimum 1500 zł netto (wystawioną w okresie trwania promocji) za zakup produktów Wavin objętych promocją*. Uczestnik, który zarejestrował się na stronie i wysłał fakturę, w pierwszej kolejności otrzyma e-mailem link potwierdzający udział w promocji. Następnie, w ciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, uczestnik dostanie SMS-em kupon promocyjny o wartości 100 zł – do wykorzystania na dowolny posiłek, który można zamówić przez stronę lub aplikację Pyszne.pl.  

Strona rejestracyjna i regulamin promocji dla instalatorów>>

# PROJEKTANCI
Podobne zasady dotyczą projektantów, z tą różnicą, że na stronie promocji zgłaszają oni projekt instalacji sanitarnej – wewnętrznej lub zewnętrznej (wystarczy zestawienie materiałowe) – z użyciem produktów promocyjnych Wavin o wartości minimum 1500 zł netto. Zgłoszony w promocji projekt musi być aktualny, a prace nad nim powinny zacząć się nie wcześniej niż 1 stycznia 2024 roku.

Strona rejestracyjna i regulamin promocji dla projektantów>>

# KUPONY NA PYSZNE.PL
Projektanci i instalatorzy mogą wziąć udział w akcji „Lunch z Wavin” 3 razy, a kupon(-y) należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty otrzymania. Każdy kupon można wykorzystać  jednorazowo – dlatego posiłkiem warto podzielić się z ekipą instalacyjną lub projektową.

# UCZESTNICTWO
W przypadku instalatorów zakup objętych promocją produktów Wavin powinien być dokonany w wybranych punktach handlowych, które sprzedają produkty Wavin.
Ponadto w promocji „Lunch z Wavin” mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy w dniu przystąpienia do promocji i w okresie jej trwania prowadzili zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Polski w zakresie wykonawstwa instalacji lub montażu wskazanych przez organizatora produktów Wavin oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie projektowania systemów instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych z użyciem produktów Wavin. W promocji nie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy prowadzący punkty sprzedaży produktów Wavin.

 Produkty Wavin objęte promocją Lunch z Wavin skierowaną do instalatorów i dekarzy:

 • systemy instalacji sanitarnych Wavin Tigris (rura PE-Xc/Al./PE i PERT/AL./PERT+ kształtki Wavin Tigris K1, M1, K5, M5, kształtki Wavin Tigris MX we wszystkich średnicach);  
 • rura do ogrzewania podłogowego Wavin PE-RT/EVOH/PE-RT;  
 • kanalizacja wewnętrzna Wavin PVC/PP HT;
 • systemy kanalizacji niskoszumowej Wavin SiTech+ i Wavin AS+;
 • system Wavin Ventiza – wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła;
 • system rynnowy Wavin Kanion;
 • system automatyki sterującej Wavin Sentio.


Produkty Wavin objęte promocją Lunch z Wavin skierowaną do projektantów:

 • systemy instalacji sanitarnych Wavin Tigris (rura PE-Xc/Al./PE i PERT/AL./PERT+ kształtki Wavin Tigris K1, M1, K5, M5, kształtki Wavin Tigris MX we wszystkich średnicach);
 • rura do ogrzewania podłogowego Wavin PE-RT/EVOH/PE-RT;
 • system kanalizacji wewnętrznej Wavin PVC/PP HT;
 • system kanalizacji niskoszumowej Wavin SiTech+ i Wavin AS+;
 • system instalacji sanitarnych i grzewczych Wavin Ekoplastik;
 • system kanalizacji zewnętrznej (system rur, kształtek i studzienek Wavin);
 • system zagospodarowania wód deszczowych Wavin Q-BIC Plus, Wavin AquaCell, Wavin Vertical IT i Wavin IT Sewer;
 • system podciśnieniowego odwadniania dachów płaskich Wavin QuickStream;
 • system grawitacyjnego odwadniania dachów HDPE;
 • systemy renowacyjne (Wavin Compact Pipe, Wavin TS, Wavin KMR).

 O grupie Orbia
Orbia kieruje się wspólnym celem – poprawą poziomu życia na całym świecie. Firma działa w sektorach: rozwiązań polimerowych (Vestolit i Alphagary), budowlanym i infrastrukturalnym (Wavin), w rolnictwie precyzyjnym (Netafim), w sektorze rozwiązań dla łączności (Dura-Line) oraz w produkcji i dostawie produktów fluorowych (Koura). Pięć grup biznesowych Orbia koncentruje się na wspólnych celach: zwiększaniu dobrostanu ludzi i rozwiązaniach służących zachowaniu ich zdrowia, przygotowywaniu miast do wyzwań przyszłości i unowocześnianiu budownictwa, wspieraniu zaopatrzenia w żywność i wodę, zapewnianiu społecznościom dostępu do informacji oraz przyspieszaniu przejścia do gospodarki o obiegu zamkniętym za pomocą podstawowych i zaawansowanych materiałów, produktów specjalistycznych i innowacyjnych rozwiązań.

Orbia zatrudnia ponad 23 tys. pracowników na całym świecie, prowadzi działalność handlową w ponad 110 i działalność operacyjną w ponad 50 krajach, z międzynarodowymi siedzibami w: Bostonie, Meksyku, Amsterdamie i Tel Awiwie. W 2022 roku firma wygenerowała przychody na poziomie 9,6 mld USD.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową: www.orbia.com .

O Wavin
Wavin należy do grupy Orbia i jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla światowego przemysłu budowlano-infrastrukturalnego. Firma, dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w rozwijaniu swoich produktów, przyczynia się do polepszenia funkcjonowania ludzi na całym świecie – poprzez budowę zdrowego, zrównoważonego środowiska do życia. Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę zaopatrzenia w wodę, zapewnienie dostępu do urządzeń sanitarnych, tworzenie miast odpornych na zmiany klimatu, czy też projektowanie wygodnych przestrzeni mieszkalnych, Wavin współpracuje z jednostkami samorządowymi, inwestorami, projektantami i wykonawcami, aby wspierać społeczności, budownictwo i infrastrukturę w przygotowywaniu się do wyzwań przyszłości. Wavin zatrudnia ponad 12 tys. pracowników w około 65 zakładach produkcyjnych na całym świecie, obsługując ponad 80 krajów za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży i dystrybucji.

 

 Wavin
press box 

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <