Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Cerrad zaprasza na Targi CersaieMamy ogromną przyjemność zaprosić Was do świata najnowszych trendów i innowacji w branży ceramicznej na Targach Cersaie 2023! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 września 2023 i obiecuje przynieść niesamowite inspiracje oraz unikalne możliwości networkingowe.


Targi Cersaie to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie ceramiki i wyposażenia łazienek. To prawdziwa uczta dla entuzjastów designu, architektów, projektantów wnętrz, partnerów i klientów. W trakcie targów będziecie mieli okazję zobaczyć najnowsze kolekcje płytek ceramicznych Grupy Cerrad, w tym nagrodzone wyjątkowymi nagrodami A’Design Award. To wszystko na naszym stoisku o powierzchni ponad 400m2.

Najważniejsze Punkty Targów Cersaie 2023

  • Nowości Produktowe: Przygotujcie się na ekscytujące premiery nowych kolekcji płytek ceramicznych, które podążają za najnowszymi trendami w designie wnętrz. Odkryjcie unikalne wzory, kolory i tekstury, które inspirują do tworzenia pięknych przestrzeni.
  • Inspirujące Prezentacje i Wykłady: Cersaie to nie tylko ekspozycja produktów, ale także ciekawe spotkania i prezentacje, na które już dzisiaj Was zapraszamy. 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że wśród naszych gości specjalnych będzie Joanna Przetakiewicz i nasz Partner La Mania Home. 

Dołącz Do Nas Na Targach Cersaie 2023

Jeśli jesteście pasjonatami designu, architektury wnętrz lub po prostu ciekawi najnowszych trendów w branży ceramiki, Targi Cersaie 2023 są miejscem, gdzie warto być! Bądźcie gotowi na fascynującą podróż przez świat nowości i innowacji.

Szczegóły Wydarzenia

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami branży ceramicznej i wprowadzić świeże pomysły do swoich projektów! 
Prosimy o zachowanie daty 25-29 września 2023 w swoim kalendarzu i dołączenie do nas w Centrum Wystawienniczym, w Bolonii, hala 16, stoisko C9-D10 i C12-D11.Grupa CERRAD
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <