Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Piękny uśmiech z nową szczoteczką soniczną DTS711 BlaupunktSzczoteczka soniczna to idealny wybór dla całej rodziny dbającej o należytą higienę ustną. Szczególnie polecana jest ona osobom noszącym aparaty ortodontyczne, bowiem doskonale penetruje ona przestrzenie międzyzębowe.


Szczoteczka soniczna DTS711 marki BLAUPUNKT to wysokiej jakości, specjalistyczny produkt przeznaczony dla osób, dla których prawidłowa higiena jamy ustnej stanowi ważny punkt każdego dnia.

Model DTS711 opiera swoje działanie na ultradźwiękach. W głowicy szczoteczki znajduje się generator, który wytwarza dźwięki o bardzo wysokiej częstotliwości, powodujące drgania włosia. Ten sposób działania szczoteczki jest szczególnie polecany osobom z nadwrażliwością zębów i parodontozą, ponieważ w przeciwieństwie do głowic rotacyjnych, głowica szczoteczki sonicznej jest bardzo delikatna dla powierzchni zębów oraz dziąseł. Dzięki zastosowaniu technologii UltraSonic Vibration, główka szczoteczki wykonuje do 48 000 ruchów szczotkujących na minutę, skutecznie usuwając płytkę nazębną ruchami wymiatającymi.

Szczoteczka soniczna DTS711 oferuje cztery tryby pracy, co sprawia, że użytkownik może dopasować sposób działania urządzenia do swoich potrzeb i preferencji:

1. delikatny dla osób zmagających się z nadwrażliwością zębów;
2. codzienny przeznaczony do higieny jamy ustnej każdego dnia;
3. wybielający, w trakcie którego szczoteczka pracuje z najwyższą prędkością, co zapewnia bardziej efektywne usuwanie przebarwień z zębów;
4. polerujący, który jest dopełnieniem tryby wybielającego, program zawiera zastawienie kombinacji wibracji intensywnie oddziałujących na zęby;
5. masujący, by lepiej wzmocnić dziąsła, poprawić ich ukrwienie oraz zapobiegać krwawieniu i wystąpieniu stanów zapalnych, a także, aby  aplikowanie środków dentystycznych w postaci proszków lub past było bardziej efektywne

Model DTS711 został wyposażony w 2-minutowy timer, który pozwoli użytkownikowi kontrolować czas poświęcony na mycie zębów, a także 30-sekundowy mikrotimer informujący, kiedy należy przejść do czyszczenia kolejnej strefy w jamie ustnej.

Stacja dokująca w modelu DTS711, oprócz standardowej funkcji ładowania urządzenia, zawiera jeszcze jeden, niezwykle ważny element. W specjalnej kasetce, zintegrowanej ze stacją, znajduje się mini lampa UV, która sterylizuje końcówki szczoteczki, skutecznie usuwając z nich bakterie i wirusy. Sterylizacja jest w 99,9 % skuteczna przeciw E.Coli, Candida Alicans, Salmonelli i H.Simplex. Sterylizacja UV skuteczna jest również przeciwko wirusom grypy, usuwa do 96,8 % wirusa H1N1. Korzystanie ze sterylizacji poprawia tym samym higienę stosowania końcówek szczoteczek, zwiększając komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

W zestawie ze szczoteczką DTS511 znajdują się cztery wymienne końcówki (2 x typu ACC024, 2 x typu ACC067). Wedle zaleceń stomatologów, końcówki powinno się wymieniać na nowe po ok. 3 miesiącach użytkowania. Końcówki dostępne są w ofercie marki BLAUPUNKT jako akcesorium dodatkowe ACC024 oraz ACC067.

Szczoteczka PerfoBrush idealnie masuje dziąsła, dodatkowo usuwając płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady, docierając do najbardziej niedostępnych miejsc.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <