Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Jaki prezent wybrać na Pierwszą Komunię Świętą? Hity, które uszczęśliwią każde dziecko!Pierwsza komunia to ważne wydarzenie nie tylko w życiu dzieci, ale także ich rodziców i najbliższych. Wraz z początkiem maja rodziny zaczynają przygotowywać się do tej okazji, szukając idealnego prezentu. Ważne, żeby był oryginalny i dobry jakościowo, lecz również użyteczny oraz wspierający rozwój dziecka. Dla tych, którzy wahają się przy wyborze najlepszego podarunku, MediaMarkt przygotował listę najchętniej kupowanych produktów.


Wybór odpowiedniego prezentu na komunię co roku przysparza gościom dylematów. Co sprawi dziecku największą radość, a jednocześnie rozwinie jego zainteresowania i  zainspiruje je do nowych pasji?

Czasy, gdy szczytem marzeń były rowery czy zegarki, minęły bezpowrotnie. Wyniki badania serwisu Prezentmarzeń.pl1 potwierdzają, że drugą najchętniej wręczaną kategorią prezentów przy tej okazji są rzeczy takie jak: tablety, laptopy, smartfony czy aparaty fotograficzne. Ten rodzaj nowoczesnej elektroniki powinien zadowoli nawet najbardziej wymagających – dostarczy rozrywki, pomoże w nauce, ułatwi kontakt z rówieśnikami. Dziś dzieci w wieku komunijnym są często bardziej cyfrowo zaawansowane niż ich rodzice, co przyspieszyła również wymuszona przez pandemię nauka zdalna. Dzięki  technologii mogą uzyskać dostęp do wielu materiałów lub aplikacji edukacyjnych, które posiadają  funkcje wspomagające rozwijanie umiejętności logicznego myślenia.

- Okres komunijny to w Polsce czas, kiedy rodzina i bliscy dziecka są skłonni przeznaczyć większe środki na zakup praktycznych upominków, jakimi są urządzenia elektroniczne. W tej kategorii od lat niezmiennie królują smartfony, laptopy i tablety, które spełniają zarówno funkcje edukacyjne, jak i rozrywkowe. Warto skorzystać z fachowego doradztwa, aby wybrać sprzęt, który będzie dostosowany do potrzeb  dziecka i nowych trendów, ale będzie też racjonalny pod względem ekonomicznym – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarkt.

Najlepsze pomysły na prezent

Niezmienna popularność laptopów, tabletów oraz smartfonów jako  urządzenia wielozadaniowe. Wybór jest ogromy, zarówno jeśli chodzi o modele, jak i przedział cenowy.
Na szczycie listy komunijnych prezentów znajdują się również smartwatche, czyli inteligentne zegarki i opaski sportowe. To sprzęty, które wspomagają aktywność fizyczną, monitorują ruch oraz czynności życiowe (np. pulsometr, krokomierz). Są one przede wszystkim przystępne cenowo - w sklepach MediaMarkt, w zależności od parametrów urządzenia, można je kupić już od kilkuset złotych.

Z kolei dla młodych graczy niezawodnym prezentem są konsole do gier. Najtańsze możemy kupić już poniżej tysiąca złotych. Jest to ciekawy podarunek, który można wykorzystać także do rodzinnej integracji. Jeżeli planujemy kupić tańszy upominek, to dobrym pomysłem będą gry i akcesoria gamingowe.

Nie należy też zapominać o elektrycznych deskorolkach oraz hulajnogach, które zdążyły już podbić serca wielu najmłodszych użytkowników. W maju witamy coraz cieplejsze dni, a taki sprzęt to dobra motywacja, żeby zachęcić dziecko do aktywnego spędzania czasu. To też znakomity sposób na sprawne przemieszczanie się, a jednocześnie wielka frajda! Sprzęty te posiadają często zaawansowaną technologię automatycznego balansowania oraz funkcje, dzięki którym nauka jazdy staje się jeszcze łatwiejsza do opanowania.

Bardziej oryginalnym prezentem będą drony, aparaty czy kamery. Ceny zaczynają się od kilkuset złotych, ale zaawansowane technologicznie drony, to już wydatek nawet kilku tysięcy złotych. Drony pozwalają filmować otoczenie z lotu ptaka, co stanowi niezwykle ekscytujące doświadczenie. Aparaty oraz kamery służą rozwijaniu pasji i mogą zainspirować najmłodszych do odkrycia uroków otaczającego ich świata. Ta kategoria od kilku lat utrzymuje mocną pozycję na liście popularnych prezentów komunijnych.

Wśród równie ciekawych propozycji na komunijny prezent znajdziemy różne rodzaje głośników oraz słuchawek. Nowoczesne, wodoodporne i wytrzymałe głośniki przenośne zapewnią doskonałą jakość dźwięku w każdych warunkach – również podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dobrym prezentem z kategorii audio będą też słuchawki. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza modele, które zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci i wyróżniają się ograniczeniem głośności odtwarzania.

Warto przyjrzeć się usługom

W MediaMarkt klienci zawsze mogą skorzystać z fachowego doradztwa wyszkolonego personelu. Sklep pomoże porównać dostępne modele i odnaleźć sprzęt, który najlepiej będzie odpowiadał oczekiwaniom oraz zainteresowaniom dziecka. Sieć może zadbać także o zabezpieczenie zakupionych prezentów, dzięki czemu z pewnością będą one użytkowane przez lata. Warto pomyśleć o takich usługach jak np. pierwsze uruchomienie, instalacja oprogramowania, zabezpieczenie ekranu smartfona folią ochronną czy ubezpieczenie sprzętu.

Pełna oferta MediaMarkt z praktycznymi oraz modnymi prezentami na komunię dostępna jest również na stronie: Idealne prezenty na komunię - telefony, elektronika, promocje | MediaMarkt .

MediaMarktSaturn Polska
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <