Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WYKOŃCZENIE

Jak wyciszyć okna? Sprawdź, jak zadbać o spokój w mieszkaniuGłośne otoczenie obniża komfort życia. Aby cieszyć się z optymalnie wyizolowanego od hałasu mieszkania, warto pomyśleć o wyciszeniu okien. Cicha i spokojna atmosfera w domowym zaciszu to gwarancja relaksu i odprężenia. Istnieje kilka skutecznych metod, które pozwalają na wygłuszenie okien. Podpowiadamy, jak uzyskać odpowiednią izolację akustyczną!

Skorzystaj z ogólnopolskiego programu "Czyste Powietrze" i zyskaj nawet 135 tys. zł dofinansowania„Czyste Powietrze” to pierwszy ogólnopolski program dający możliwość? uzyskania dotacji na termomodernizację domu jednorodzinnego. Dofinansowanie w wysokości nawet 135 tys. zł można otrzymać nie tylko na ocieplenie budynku czy wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła, ale także na nowe okna i drzwi. O tym jak przystąpić do programu i dlaczego warto postawić na wysokiej jakości ślusarkę aluminiową, opowiadają eksperci firmy Aluprof.

Czytaj więcej...

Zabezpieczenie drzwi przesuwnych przed dziećmi - przegląd rozwiązańDziecięca ciekawość pozwala maluchom odkrywać świat. To odkrywanie nie zawsze jednak odbywa się tak, jak życzyliby sobie tego rodzice. Małe rączki mogą uparcie próbować uporać się z konstrukcją przesuwną, co przy działaniu siły powodującej zasuwanie ciężkich drzwi może doprowadzić do katastrofy.

Czytaj więcej...

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? 3 sposobyChcesz działać prewencyjnie i nie martwić się o bezpieczeństwo swojej posesji? Zebraliśmy kilka przydatnych sposobów na to, jak zabezpieczyć dom przed włamaniem. Sprawdź, czy znasz te metody i zastosuj najlepsze z nich u siebie.

Czy warto inwestować w okna antywłamaniowe?Okna antywłamaniowe

 Z policyjnych statystyk wynika, że liczba kradzieży z włamaniem w Polsce utrzymuje się wciąż na wysokim poziomie — tylko w 2021 r. odnotowano ponad 71 tys. tego typu przestępstw*. Włamania to realne zagrożenie stąd też coraz więcej osób decyduje się na montaż okien antywłamaniowych. Czy to dobra decyzja? W jaki sposób oferowane obecnie rozwiązania o podwyższonej odporności na włamanie pomagają w zabezpieczeniu budynku przed złodziejami?

Czytaj więcej...

Okna aluminiowe czy PCV - które lepsze?Zastanawiasz się, czy wybrać okna aluminiowe, czy PCV? Nie wiesz, które z nich sprawdzą się lepiej? Przeczytaj nasz artykuł, w którym wyjaśniamy różnice między tymi dwoma popularnymi rodzajami okien. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Opalarki elektryczne dołączają do portfolio BLAUPUNKTOpalarka elektryczna HG2010 oraz HG5010 marki BLAUPUNKT posiada moc 2000 W, wytwarzającą stabilny, szybko nagrzewający się strumień powietrza.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <