Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Trzy kolory - nieskończenie wiele kombinacji. Biel, czerń i czerwień według Macieja ZieniaBiel i czerń to klasyczne kolory, dlatego wydawać by się mogło, że możliwości, które oferują nam podczas urządzania wnętrza są ograniczone. W rzeczywistości możemy jednak wykorzystać je na wiele różnych sposobów. W zależności od ułożenia, faktury i wielkości płytek, za każdym razem uda się nam osiągnąć zupełnie inny efekt.


Paris, London i Tokyo - kolekcje płytek ceramicznych stworzonych dla Grupy Tubądzin przez Macieja Zienia - to kreacje, w których przeważają klasyczne, mocne kolory – czerń i biel. Czerwień – choć wykorzystana w niewielkiej ilości – jest akcentem wyraźnym
i kontrastowym.

Linia Paris Madeleine to płytki ścienne i listwy utrzymane w jasnych, stonowanych barwach. Płytki podłogowe z tej kolekcji zostały dodatkowo przełamane subtelnymi czerwonymi kreskami, które nadają całości charakteru. Madeleine Heksagon 1 oraz Heksagon 2 w kształcie sześciokątów, umieszczone na podłodze, przyciągają wzrok każdego kto po nich stąpa.
Miłośnikom ciemnych odcieni przypadnie do gustu kolekcja London Queensway. To propozycja wyrafinowana i elegancka. Jej niezaprzeczalnym atutem jest przede wszystkim niespotykana faktura płytek, przypominająca skórę krokodyla. Dzięki temu aranżacje z wykorzystaniem tej kolekcji nie potrzebują już innych zdecydowanych akcentów. Występują również w kolorze białym, a więc to świetne rozwiązanie dla osób, które wolą nieco jaśniejsze wnętrza, choć zdecydowane są na odważne wzory na ścianach.

Miksem łączącym subtelność kolekcji Paris Madeleine i wyrazistość London Queensway jest Tokyo Kori. Mamy tutaj do czynienia również z niezawodnymi kolorami – bielą i czernią, ale do wyboru pozostają aż cztery różne rodzaje faktur,
które pokrywają płytki ceramiczne. Bardzo ciekawie prezentują się geometryczne rzeźbienia z modeli Mitaka White STR i Mitaka Black STR. W kolekcji są dostępne także płytki z małymi wgłębieniami, przypominające spadające na ziemię krople deszczu.
Te trzy serie zaprojektowane dla firmy Tubądzin przez Macieja Zienia pozwolą nam stworzyć łazienkę nowoczesną. Możemy je przy tym ze sobą łączyć i dowolnie mieszać, a każdy ich układ gwarantuje nam fantastyczny efekt.

Więcej pomysłów na łazienkę z użyciem mocnych kolorów na www.tubadzin.pl

Tubądzin / lazienkaikuchnia.pl

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)phandel.pl  <