Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AGD/RTV

MediaMarkt otwiera sklep w Galerii Młociny


W Warszawie powstanie kolejny sklep popularnej sieci MediaMarkt. Będzie on zlokalizowany w nowej Galerii Młociny, która otworzy się dla klientów w czwartek, 23 maja o godzinie 12.00. Z tej okazji MediaMarkt przygotował ciekawą ofertę promocyjną.

Sklepy MediaMarkt znajdują się w najważniejszych punktach handlowych w mieście z łatwym dojazdem i dużą liczbą miejsc parkingowych. Dzięki temu Warszawiacy mają wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Nowy sklep w bielańskiej Galerii Młociny zapewni wyjątkowe doświadczenia zakupowe w nowoczesnej przestrzeni handlowej.

Klienci znajdą tu pełny wybór urządzeń dla domu i biura oraz całą gamę urządzeń mobilnych czy elektroniki sportowej. W ofercie znajdą się również coraz popularniejsze pojazdy elektryczne – deskorolki, hulajnogi, a nawet rowery. Będzie je można na miejscu przetestować.

MediaMarkt kontynuuje rozwój, realizując przyjętą strategię omnichannel. Konsumenci oczekują dostępu do naszej oferty we wszystkich kanałach sprzedaży. Dlatego równolegle rozbudowujemy kanał internetowy oraz sieć sklepów stacjonarnych, w których zapewniamy klientom kompleksową ofertę i dbamy o najwyższy poziom doświadczeń zakupowych. - mówi Marcin Rosati, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt specjalizuje się również w usługach okołosprzedażowych, takich jak np. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W nowym sklepie można zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Klienci, którzy korzystają ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Jeżeli chcemy pozbyć się starych urządzeń RTV/AGD, sklep przyjmie je bezpłatnie, nawet bez konieczności zakupu nowych. MediaMarkt prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

Z okazji otwarcia sklep przygotował ofertę promocyjna, np.:

- telewizor LED 55” 4K LG za 1699,- zł
- iPhone 6S 32 GB za 1199,- zł
- MacBook Air 13,3” za 3333,- zł
- MacBook Pro 13,3” za 4699,- zł
- lodówka Side-by-Side LG za 2999,- zł
- pralka Samsung WW90J5346MW/E0 za 1199,- zł

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 22.00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10.00 – 21.00.

Najnowszy sklep będzie już jedenastym na mapie stolicy.
Obecnie w aglomeracji warszawskiej funkcjonuje 10 sklepów MediaMarkt w następujących lokalizacjach: Galeria Wileńska, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City, CH Okęcie, park handlowy Zielony Targówek, Pasaż Tesco przy ul. Górczewskiej, ul. Ostrobramska 79, CH Janki, CH M1 w Markach, ul. Gen. Okulickiego 20 A w Piasecznie.

MediaMarktSaturn Polska
press box

 

Porozmawiaj z MediaMarkt przez Asystenta Google

Dzięki nowoczesnym technologiom zakupy stają się coraz łatwiejsze. Sieć MediaMarkt uruchomiła właśnie wirtualnego asystenta, który ułatwia wyszukiwanie sklepów sieci, informacji o produktach czy procesie zakupowym. MediaMarkt jest pierwszym dystrybutorem elektroniki użytkowej w Polsce, który wdraża głosowego Asystenta Google.

Czytaj więcej...

Strajk nauczycieli: Media Expert zadbał o dzieci pracowników!Pracownicy centrali Media Expert nie muszą się martwić o opiekę nad swoimi dziećmi w czasie trwającego strajku nauczycieli. W godzinach pracy rodziców, sieć zorganizowała czas najmłodszym. Atrakcje, zabawy edukacyjne i plastyczne będą realizowane do czasu zakończenia akcji protestacyjnej.

Czytaj więcej...

Porozmawiaj z Media Expert... przez Asystenta Google!Media Expert uruchomiła nowy kanał komunikacji z klientami.
Od dziś, za pośrednictwem Asystenta Google możemy sprawdzić status zamówienia, przejrzeć aktualne promocje czy uzyskać kontakt z infolinią. Jak zapowiada sieć, usługa ma być konsekwentnie rozwijana i wkrótce może ułatwiać realizację zakupów wyłącznie poprzez komendy głosowe.

Czytaj więcej...

Odbierz kwiaty za elektrograty - akcja ekologiczna w MediaMarktMediaMarkt przy ul. Zakopiańskiej 105 zachęca mieszkańców Krakowa i okolic do udziału w zbiórce elektrośmieci, która odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2019. W zamian można otrzymać sadzonki kwiatów. Akcja prowadzona jest w ramach działań MediaMarkt na rzecz edukacji ekologicznej konsumentów.

Czytaj więcej...

Najnowsze trendy na Electronics Show 2019Już wkrótce czeka nas największe wydarzenie roku w branży elektroniki użytkowej. W dniach 10-12 maja w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędą się targi Electronics Show 2019. Na odwiedzających będzie czekało mnóstwo atrakcji z obszaru nowych technologii i przegląd najnowszych światowych trendów. Partnerem strategicznym wydarzenia jest MediaMarkt.

Czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty z programowania w MediaMarktSklepy MediaMarkt są znane nie tylko miłośnikom nowoczesnych technologii, ale także uczniom i nauczycielom okolicznych szkół podstawowych. Od kilku lat w wybranych marketach organizowane są bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym razem na warsztaty edukacyjne z programowania zaprasza warszawski MediaMarkt przy Al.Krakowskiej 61.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)vivo.pl  <