Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AGD/RTV

Media Expert: Siatkówka w nowych spotach reklamowych!Media Expert błyskawicznie nawiązał do ostatnich sukcesów polskich siatkarzy i dziś startuje z nową kampanią reklamową. Spoty z siatkówką i plażą w tle promować będą wakacyjne wyprzedaże i specjalne ceny na produkty RTV, AGD oraz tablety i smartfony.

Czytaj więcej...

 

Czy gry komputerowe mogą wpierać rozwój dziecka?Gry komputerowe są jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu, często jednak budzą niepokój wśród rodziców - czy słusznie? Dobrze dobrane do wieku oraz wrażliwości dziecka pozytywnie wpływają na jego rozwój, potrzeganie świata oraz kreatywność. MediaMarkt radzi, na co zwrócić uwagę, wybierając gry dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Chłodzenie potrzebne od zarazPełne słońce i temperatura powyżej 30 stopni – to wymarzony scenariusz na letnie, wakacyjne dni. W takich warunkach najlepiej spędzać czas nad wodą lub w parku.  Co robić, gdy w takie upały musimy pracować i przebywać wiele godzin w pomieszczeniach? Ulgę przynoszą wentylatory, cyrkulatory i klimatyzatory, które szybko znikają ze sklepowych półek.

Czytaj więcej...

Z psem na zakupyUpały bywają uciążliwe nie tylko dla ludzi. Wychodząc z domu z psem należy pamiętać, że podobnie jak my, potrzebuje ochłody i wody. MediaMarkt również w tym roku przypominia swoim klientom, żeby nie zostawiali zwierząt zamkniętych w samochodach. W ramach akcji “PSYchodźcie do nas!” każdy może wejść do sklepu sieci ze swoim pupilem.

Czytaj więcej...

Nowoczesne technologie pomogą w sprzątaniuLubisz mieć w domu porządek, ale nie masz za wiele czasu na sprzątanie? Warto sięgnąć po pomoc nowoczesnych urządzeń, które ułatwią codzienne czynności. Sieć MediaMarkt radzi, jakie produkty warto mieć i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Czytaj więcej...

MediaMarkt nagradza za dobre wyniki w nauceAkcja promocyjna MediaMarkt pod hasłem „Kasa za szkolnego asa” pokazuje, że warto się dobrze uczyć. Sieć nagradza uczniów, którzy na zakończenie bieżącego roku szkolnego otrzymali oceny bardzo dobre i celujące. Za każdą piątkę i szóstkę na świadectwie kwota za zakupy w MediaMarkt zostanie obniżona odpowiednio o 5 lub 6 zł.

Czytaj więcej...

MediaMarkt otwiera sklep w Galerii Młociny


W Warszawie powstanie kolejny sklep popularnej sieci MediaMarkt. Będzie on zlokalizowany w nowej Galerii Młociny, która otworzy się dla klientów w czwartek, 23 maja o godzinie 12.00. Z tej okazji MediaMarkt przygotował ciekawą ofertę promocyjną.

Sklepy MediaMarkt znajdują się w najważniejszych punktach handlowych w mieście z łatwym dojazdem i dużą liczbą miejsc parkingowych. Dzięki temu Warszawiacy mają wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Nowy sklep w bielańskiej Galerii Młociny zapewni wyjątkowe doświadczenia zakupowe w nowoczesnej przestrzeni handlowej.

Klienci znajdą tu pełny wybór urządzeń dla domu i biura oraz całą gamę urządzeń mobilnych czy elektroniki sportowej. W ofercie znajdą się również coraz popularniejsze pojazdy elektryczne – deskorolki, hulajnogi, a nawet rowery. Będzie je można na miejscu przetestować.

MediaMarkt kontynuuje rozwój, realizując przyjętą strategię omnichannel. Konsumenci oczekują dostępu do naszej oferty we wszystkich kanałach sprzedaży. Dlatego równolegle rozbudowujemy kanał internetowy oraz sieć sklepów stacjonarnych, w których zapewniamy klientom kompleksową ofertę i dbamy o najwyższy poziom doświadczeń zakupowych. - mówi Marcin Rosati, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt specjalizuje się również w usługach okołosprzedażowych, takich jak np. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W nowym sklepie można zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Klienci, którzy korzystają ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Jeżeli chcemy pozbyć się starych urządzeń RTV/AGD, sklep przyjmie je bezpłatnie, nawet bez konieczności zakupu nowych. MediaMarkt prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

Z okazji otwarcia sklep przygotował ofertę promocyjna, np.:

- telewizor LED 55” 4K LG za 1699,- zł
- iPhone 6S 32 GB za 1199,- zł
- MacBook Air 13,3” za 3333,- zł
- MacBook Pro 13,3” za 4699,- zł
- lodówka Side-by-Side LG za 2999,- zł
- pralka Samsung WW90J5346MW/E0 za 1199,- zł

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 22.00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10.00 – 21.00.

Najnowszy sklep będzie już jedenastym na mapie stolicy.
Obecnie w aglomeracji warszawskiej funkcjonuje 10 sklepów MediaMarkt w następujących lokalizacjach: Galeria Wileńska, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City, CH Okęcie, park handlowy Zielony Targówek, Pasaż Tesco przy ul. Górczewskiej, ul. Ostrobramska 79, CH Janki, CH M1 w Markach, ul. Gen. Okulickiego 20 A w Piasecznie.

MediaMarktSaturn Polska
press box

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)vivo.pl  <