Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

MEBLE

Kuchnia widziana oczami salonu

Otwarta kuchnia czy aneks kuchenny to coraz częstszy widok w polskich domach i mieszkaniach. Projektując je nie możemy już tylko myśleć o kuchennej ergonomii czy efektywnej zabudowie. Kuchnia staje się częścią całej strefy dziennej, spójrzmy więc na nią oczami salonu. Co zobaczymy? Albo też: czego nie chcielibyśmy widzieć?

Czytaj więcej...

Meble łazienkowe Meva - dobra tradycja Antado

Nową propozycją w katalogu mebli łazienkowych Antado jest Meva - szafki z motywem fali na frontach, które łączą tradycyjną formę ze współczesnymi rozwiązaniami użytkowymi.

Czytaj więcej...

Zajc Kuchnie - modne jasne drewno w kuchni

Filozofia slow life i bliski kontakt z naturą są antidotum na przyśpieszony rytm współczesnego świata i wszechobecną technologię. Wytchnienie od zgiełku miasta daje przytulna atmosfera domu, w którym nie tracimy kontaktu z naturą. Do jego wnętrza śmiało wracają naturalne materiały, kolory i rośliny. Współczesne budynki często posiadają wielkoformatowe okna dające wnętrzu oddech. Niekiedy też dom przenika się z ogrodem lub tarasem tak, że trudno wyznaczyć między nimi granicę. Trend ten nie omija również kuchni, do której śmiało wraca motyw drewna.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)phandel.pl  <