Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Łazienka w wiosennej odsłonieWiosenne barwy wręcz podrywają nas do życia, zachęcają do spacerów i wędrówek.  Soczysta zieleń, kolory błękitny i żółty, żywe odcienie czerwieni sprawiają, że na twarzach pojawia się uśmiech, zyskujemy energię do działania i jesteśmy otwarci na zmiany.  Zmiany, które dotyczyć mogą również domowych wnętrz, a szczególnie jakże ważnej dla naszej codziennej regeneracji − łazienki. Przyjrzyjmy się zatem, jak w łatwy sposób możemy zmienić wygląd domowego spa.

Czytaj więcej...

Wnętrza łazienek z akcesoriami w stylu retroAkcesoria retro świetnie wyglądają nie tylko w kompozycjach hołdujących temu nurtowi, ale też w aranżacjach glamour, vintage, klasycznych… Są powrotem do wzornictwa z przeszłości, ale prezentowanego w zupełnie nowym wydaniu i otoczeniu.

Czytaj więcej...

Eleganckie podtynkowe zestawy natryskoweArmatura podtynkowa stała się symbolem nowoczesnej, funkcjonalnej łazienki. Jest estetyczna, nie zajmuje wiele miejsca, doskonale wpisuje się w najmodniejsze trendy aranżacyjne.

Czytaj więcej...

Z odpływem czy bez - jak urządzić nowoczesną kabinę prysznicową?Tradycyjna, zabudowana kabina prysznicowa składa się zwykle z wysokiego brodzika i drzwi zamykanych na różne sposoby. Nowoczesne kabiny to już zupełnie inna bajka… Oto trzy interesujące przykłady.

Czytaj więcej...

Łazienka dla senioraWraz z wiekiem zmieniają się nasze potrzeby i wymagania. Dotyczy to również aranżacji wnętrz. Zdają sobie z tego sprawę projektanci elementów wyposażenia i akcesoriów łazienkowych, proponujący funkcjonalne rozwiązania, stworzone z myślą o starszych osobach. Co ważne, walorom praktycznym towarzyszy także ciekawy design. Nie od dziś wiadomo, że piękne otoczenie, piękne przedmioty mają dobrotliwy wpływ na samopoczucie (nie tylko seniorów).

Czytaj więcej...

Pomysł na baterię natryskowąMa zapewniać komfort użytkowania, pasować do kabiny prysznicowej i wystroju całej łazienki. Prezentujemy trzy ciekawe pomysły na baterię natryskową.

Czytaj więcej...

Akcesoria łazienkowe - design, kolor, efektWystrój łazienki można podkreślić, odświeżyć, a nawet zupełnie zmienić za pomocą akcesoriów. Jak to zrobić?

Detale mają moc. Zanim je kupimy, starannie zaplanujmy jednak, gdzie mają się znaleźć, jaki powinny mieć rozmiar, kształt, kolor oraz styl. Zastanówmy się też przede wszystkim nad tym, jaki efekt dzięki nim chcemy uzyskać.

Czytaj więcej...

Chromowane czy czarne? Dwie odsłony baterii łazienkowychElegancka, stylowa i ponadczasowa – to atrybuty czerni, która od lat zajmuje poczesne miejsce zarówno na pokazach mody jak i w aranżacji wnętrz. Biel z kolei kojarzy się z czystością, czy wręcz sterylnością i króluje zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie higiena jest szczególnie istotna, jak łazienki i toalety. Biel zestawiona z czernią tworzy odświętny, uroczysty duet i prezentuje się wytwornie także we wnętrzach, nadając im niepowtarzalny charakter. Biało-czarna sypialnia czy pokój młodzieżowy mogą wydawać się zbyt chłodne, natomiast pomieszczeniem dającym pole do popisu w zestawianiu tych barw i uzupełnianiu ich innymi kolorami bez wątpienia jest łazienka.

Czytaj więcej...

Podkategorie

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)phandel.pl  <