Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Wybieramy baterie podtynkoweArmatura podtynkowa jest wygodna w użyciu i estetyczna. Nie zajmuje wiele miejsca, sprzyja łazienkowej ergonomii.
Serce baterii podtynkowych – czyli cały mechanizm wewnętrzny – znajduje się w ścianie, w specjalnej wnęce. Ze ściany zaś wystaje dokładnie tyle, ile musi – najczęściej wylewka i prosty uchwyt do regulacji temperatury i wielkości strumienia. Te części zewnętrzne montuje się już po położeniu płytek. Decyzję o wyborze podtynkowej formy armatury należy podjąć odpowiednio wcześnie, najlepiej na etapie projektu.

Czytaj więcej...

Postaw na kompleksowe wyposażenie - znajdź najlepszą serię baterii i akcesoriów do swojej łazienkiWybór odpowiedniej armatury nie jest prostym zadaniem. Jak je sobie ułatwić? Warto wybrać baterie i akcesoria z jednej serii. Dzięki temu wszystkie elementy będą ze sobą doskonale współgrać zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym.

Czytaj więcej...

Elegancki wymiar łazienkiElegancja to piękno, harmonia, dobry smak, umiar. To także szlachetność, czyli najwyższa jakość, spokój i subtelność. Elegancja jest ponadczasowa.

Czytaj więcej...

Złota łazienkaZłoto od wieków symbolizowało doskonałość, bogactwo, potęgę, a wnętrza ze złoceniami tchnęły pałacowym przepychem. W najnowszych aranżacjach złote elementy w interesujący sposób urozmaiciły trend minimalistyczny, dodając mu szyku, luksusu i ciepłego blasku.

Czytaj więcej...

Klasycznie i z klasą - łazienka z akcesoriami w starym brązie„Klasyka” to czerpanie z tradycji, z tego, co określono jako doskonałe i mające nieprzemijającą wartość. To też pewien przyjęty standard, uznany za dobry, a nawet wybitny, do którego warto się odwoływać.

Czytaj więcej...

Ferro: Zestawy natryskowe z deszczowniamiW stałym dylemacie – wanna czy prysznic – zwolennicy natrysków mają dodatkowy, przekonujący argument. Jest nim deszczownia.

Czytaj więcej...

Jakie akcesoria wybrać do swojej łazienki?Czasem nie trzeba wiele – już kilka ruchów aranżacyjnych, kilka detali potrafi zdziałać cuda i diametralnie zmienić atmosferę wnętrza. Taką moc mają np. akcesoria łazienkowe.

Czytaj więcej...

Łazienka w stylu klasycznymKlasyka… Z jednej strony nawiązuje do tradycji, z drugiej – przenika się ze współczesnością. Właśnie dzięki temu jest tak uniwersalna.

Czytaj więcej...

Podkategorie

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <