Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI i RYNEK

Klienci MediaMarkt decydują, które szkoły otrzymają sprzęt komuterowy


Rozpoczął się drugi etap akcji „MediaMarkt i Zenek dzieciom”, w ramach której sieć przekaże 100 laptopów szkołom podstawowym. Klienci MediaMarkt zdecydują, do których placówek trafi sprzęt komputerowy. Głosowanie potrwa do 30 września br.

Czytaj więcej...

Coraz więcej Klientów PGE Obrót wybiera kanały zdalneW trakcie trwającej epidemii znacznie przybyło Klientów, którzy realizują sprawy bez wychodzenia z domu. Infolinia PGE notuje wzrost połączeń o 30 proc. w porównaniu do początku roku.

Czytaj więcej...

Jak przygotować miejsce do nauki w domu? 6 porad i plan lekcji od KRISPOLNowy rok szkolny za pasem. Jak urządzić przestrzeń dla ucznia w domu, żeby nauka była efektywna, ale też przyjemna? Przeczytaj nasze wskazówki i stwórz miejsce, które Twoje dziecko pokocha.

Czytaj więcej...

"Dobry klimat z PGE" - czyli nowa oferta na zakup prądu i klimatyzatora od PGEPGE Obrót, spółka z Grupy PGE i największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce oferuje Klientom możliwość zakupu wysokiej jakości klimatyzatorów w atrakcyjnej cenie oraz rozliczanie energii elektrycznej na preferencyjnych warunkach.

Czytaj więcej...

Architekci wnętrz z całej Polski ambasadorami marki GeberitNa dobrą opinię i zaufanie klientów: architektów i inwestorów, producenci pracują latami. Warto jednak czekać na owoce współpracy opartej na tak solidnych fundamentach. Geberit od blisko 150 lat zajmuje się wodą, dostarczając architektom na całym świecie technologie i urządzenia, które pozwalają im tworzyć komfortowe przestrzenie do życia. Marka działająca na polskim rynku od ćwierć wieku zbudowała również trwałe relacje z największymi pracowniami projektowymi w naszym kraju, czego najlepszym przykładem jest realizowany od kilku lat projekt „Ambasador Geberit”.

Czytaj więcej...

Rośnie zapotrzebowanie na eko energię od PGECoraz więcej klientów największego sprzedawcy energii w Polsce korzysta z popularnej oferty „Naturalnie, że energia”, gwarantującej jej pochodzenie z odnawialnych źródeł.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)phandel.pl  <