Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI i RYNEK

Hitowe ceny na Black Friday od Media Expert!Sieć Media Expert przygotowała na Czarny Piątek świetną ofertę w segmencie TV, AGD, smartfonów, a także sprzętu gamingowego. Black Friday to doskonała okazja na zakupy w super atrakcyjnych cenach i oszczędności sięgające kilkuset złotych. Promocje trwać będą do poniedziałku włącznie.

Czytaj więcej...

Rusza największa promocja w roku od OKNOPLAST - dobieraj produkty i obniżaj cenyOKNOPLAST wystartował z największą promocją w roku – dobieraj produkty i obniżaj ceny. Teraz produkty firmy można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Akcja dotyczy wszystkich kategorii produktowych – systemów okiennych, drzwi zewnętrznych, drzwi tarasowych, rolet, a także bram garażowych, w tym najnowszej w portfolio bramy Belado.

Czytaj więcej...

Wprowadź nowy  standard higieny do Twojej łazienki

HygieneGlaze to skuteczna antybakteryjna glazura, stosowana w przypadku powierzchni szczególnie podatnych na gromadzenie się bakterii i zarazków, takich jak toalety i pisuary. Glazura zostaje zintegrowana ze szkliwem i sięga od wewnątrz aż po obrzeża toalety lub pisuaru. W porównaniu z tradycyjnymi   powierzchniowymi szkliwami ceramicznymi, glazura HygieneGlaze usuwa 99,99 procent bakterii.

Czytaj więcej...

Opłaca się kupić na Media Expert Days!- Setki produktów w obniżonych cenach,
- 60 rat - zero procent,
- Darmowa dostawa!

Tylko 2 dni potrwa październikowy Media Expert Days - Festiwal Promocji. W ramach akcji sprzedażowej, Klienci mogą skorzystać ze specjalnego pakietu korzyści. Oprócz setek przecenionych produktów, sieć oferuje darmową dostawę i korzystne warunki zakupów ratalnych.

Czytaj więcej...

Hałas - jak wpływa na człowieka i jak z nim walczyć?Otacza nas praktycznie w każdej sferze życia – w aucie, komunikacji miejskiej, szkole, pracy, a często nawet i w domu – hałas. Jak zapewnić sobie komfort akustyczny? Firma KRISPOL na podstawie raportu „Polska w decybelach”* przygotowanego przez stowarzyszenie Komfort Ciszy i markę Saint-Gobain – wyjaśnia.

Czytaj więcej...

Klienci MediaMarkt decydują, które szkoły otrzymają sprzęt komuterowy


Rozpoczął się drugi etap akcji „MediaMarkt i Zenek dzieciom”, w ramach której sieć przekaże 100 laptopów szkołom podstawowym. Klienci MediaMarkt zdecydują, do których placówek trafi sprzęt komputerowy. Głosowanie potrwa do 30 września br.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)phandel.pl  <