Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

"Dobry klimat z PGE" - czyli nowa oferta na zakup prądu i klimatyzatora od PGEPGE Obrót, spółka z Grupy PGE i największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce oferuje Klientom możliwość zakupu wysokiej jakości klimatyzatorów w atrakcyjnej cenie oraz rozliczanie energii elektrycznej na preferencyjnych warunkach.


Każdy, kto skorzysta z nowej oferty „Dobry klimat z PGE”, będzie mógł zakupić na preferencyjnych warunkach wysokiej jakości klimatyzatory renomowanych marek wraz z usługą montażu wykonaną przez wykwalifikowanych instalatorów. Dodatkowo urządzenia, oprócz wysokiej sprawności pod kątem chłodzenia posiadają również możliwość komfortowego ogrzewania pomieszczeń.

Dodatkowo, Klienci z segmentu gospodarstw domowych będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty sprzedaży energii elektrycznej gwarantującej niezmienność cen do końca grudnia 2021 r. Warunkiem jest przedstawienie w jednym z Biur Obsługi Klienta PGE Obrót lub przesłanie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. protokołu odbioru instalacji.

- Oferta „Dobry klimat z PGE” jest wypadkową potrzeb Klientów oraz naszego doświadczenia wynikającego z wcześniejszych propozycji PGE Obrót łączących produkty i usługi z branż innych niż energetyczna. O atrakcyjności oferty świadczy nie tylko wysoka jakość oferowanych urządzeń, ale też ich szeroka gama – mówi Jan Maciej Mądrzak, wiceprezes PGE Obrót, odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę Klienta.

W ramach oferty, Klienci PGE Obrót będą mogli także skorzystać z usługi doradczej w doborze klimatyzatora, a kwota którą poniosą na opłacenie tej usługi zostanie odliczona od ostatecznej ceny wybranego urządzenia.

Oferta „Dobry klimat z PGE” obowiązuje od 24 sierpnia do 31 grudnia 2020 r. w zakresie sprzedaży i usług montażu klimatyzatorów oraz w wydłużonym okresie do 31 stycznia 2021 r. w zakresie promocyjnej sprzedaży energii elektrycznej dla Klientów z sektora gospodarstw domowych. Więcej szczegółów i regulamin można znaleźć na stronie www.gkpge.pl.


PGE Obrót
press box

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)phandel.pl  <