Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Łazienkaplus.pl startuje z wideoblogiem


Łazienkaplus.pl startuje z zupełnie nową formą relacji z odbiorcami marki – serią filmów ,,Łazienka na Plus”. Pokaże w nich łazienkę nie tylko od strony pięknie zaaranżowanego wnętrza, ale również zmierzy się z wieloma aspektami technicznymi. Podpowie, jakie rozwiązania sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych łazienkach oraz podejmie się rozwiązania niejednego łazienkowego problemu.


Co zrobić, kiedy w głowie kłębi się wiele aranżacyjnych pomysłów, a metraż łazienki jest za mały, by wszystkie wprowadzić w życie? Dowiesz się w pierwszym odcinku vloga: ,,Urządzanie małej łazienki. Jak najlepiej wykorzystać dostępny metraż?”

Kolejne porcje cennych rad będą się pojawiać sukcesywnie co 2 tygodnie. W każdym odcinku łazienkowego vloga znajdziesz odpowiedź na najtrudniejsze pytania, z jakimi spotykasz się na etapie planowania, jak i w czasie trwania remontu w łazience. Dostaniesz tu m.in. podpowiedź, jak dobierać i kupować płytki, na co zwrócić uwagę podczas zakupu baterii łazienkowych, a także o jakich aspektach nie zapomnieć podczas remontu łazienki w bloku.

Obejrzyj filmy, zdobądź cenną wiedzę i zainspiruj się, a następnie – po prostu zacznij działać!

Łazienkaplus.pl

NAPISZ DO NAS

>   kontakt(at)vivo.pl  <